فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

 

 

~ مثل وقتی که خداوند معاد را به چشمان ابراهیم(ع) آورد و قلب او را که مومن بود، مطمئن کرد...حوادث اخیر بسیاری زاویه های نامعلوم صدر اسلام را برای من روشن کرد...
م
ن امروز تازه می فهمم وسعت چشمان علی (ع) را.. وقتی می گفتند:ای فرزند ابوطالب..تو به خلافت حریص هستی! و برای من همین حجت کافی است که بدانم

علی بر حق بود..
آری علی حریص بود..
حریص علیکم... بالمومنین رئوف رحیم (به گمانم توبه ۱۲۸)

 

 

~بزرگترین گناه انسان های ممتاز و برجسته،اگر انحرافی از آنها سر بزند،این است که انحراف آنها موجب انحراف بسیاری از مردم می شود.وقتی خواص به سمتی رفتند عوام مردم هم به سمت آنها حرکت میکنند.

روزهایی که گذشت از خیلی جهات خوب بودند یکی از آنها این بود که نقاب ها کنار رفت و آدم چهره ی واقعی بعضی ها را- بی کم و کاست-دید!

بر فرض که چند آدم خوب..ولی گیج بین شما باشد و فریب حرف های شما را بخورد
اما به من بگو.. چرا هیچ کدام از دشمنان خدا امروز از ما خوششان نمی آید
و بر عکس..پشت شما ایستاده اند؟!

 

 

 ~ برای من جمهوری اسلامی راه نجات است که به زندگی بدبختانه و خوار آدم های اطرافم (که از عکس دانشجوی شهید صانع ژاله رعشه به بدنشان می آید و با خشمی که سراسر وجود بی ـ شرفشان را در برگرفته روی برد دفتر برای من می نویسند"تو را هم به همان درکی که صانع رفت می فرستیم" و در حد شعور سیاسیشان نیست که بفهمند هر ناسزایی که از دهان لجن آلود آنها درآید برای ما و در فرهنگ اعتقادی ما حکم طیبات است،ما پا پس نمیکشیم که هیچ!بلکه هنوز ایستاده ایم!) دچار نشوم!

 

 

~با این حال باز هم چقدر شگفت انگیز است سابقه ما(دانشجویان جمهوری اسلامی ایران)،چنان پوز دشمن به خاک مالیده که نقطه عطف تصمیمات او و امید مولایمان ( روحی له الفداه) شده ایم و چه زیباست این رویش ها در فصل برگریزان نظام که" اصلها ثابت و فرعها فی السماء"!

 

 

~زحمتی میکشم از مردم نادان...که مپرس!

بی آر تی 25 بهمن: یک خانوم....: ببینید توروخدا دیکتاتوری تو این مملکت به کجا رسید که هویدا!!!! رو بدون دادگاه اعدام کردن!!!

 

 

 × پ.ن عکس:

شب پرستان که هراس از لب لعلت دارند...عمرشان باد به تاراج خزان سید علی

 

بعدا پ.ن:دلم نیامد ننویسم!!

از خون بسیجی به جهان ولوله برخاست / از ژاله صانع به زمان زلزله برخاست اینگونه که ما بذل دل و جان بنمودیم / امید ظهور آید و بس بارقه برخاست ما حافظ قرآن چو به میدان بفرستیم / از سوی خدا جانب مان فاتحه برخاست صد لشکری از خیل جوانان وطن هست / قربانی رهبر به خ...دا هلهله برخاست من شیعه تر از صانع سنی نشناسم / اکنون به جهان متحد کامله برخاست از ژاله صانع چو بسی لاله رمیدست / صد صانع عاشق به وطن آنیه برخاست از برکت خون همه یاران خمینی / فریاد انا القائم ما قائمه برخاست ما مست می ماه خراسانی خویشیم / در یاری رهبر به وطن سلسله برخاست گر اذن به میدان بدهد رهبر عشاق / آن دم به جهان یک سپه قادره برخاست از مرگ و شهادت نهراسیم و بخندیم / زینروست به آن کرببلا آینه برخاست از ژاله صانع که گل باغ ولا بود / صد لاله عاشق زده سر، شایعه برخاست کرمانشه غیرت شده پیشانی ایمان / از پاوه کنون زمزمه فاخره برخاست من بوسه زنم دست همان قادر والد / از نان حلال پدرش صانعه برخاست بس لعن خدا بر دل تاریک یزیدی / کز قلب مریضش به جهان مفسده برخاست از فتنه گر اکبر ایران بچکد خون / از خدعه او فتنه و بس غائله برخاست گر قوه عدلیه بماند چو گذشته / از ملت ما غیرت یک صاعقه برخاست

   + سیده کوچک ; ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۱۱/٢۸
comment نظرات ()